Vírusy.sk - Informačný web server (www.virusy.sk)

Novinky - PC Vírusy - AV Systémy - Virus Bulletin - Download

_Novinky__
Editoriál
Novinky

_PC Vírusy__
Popisy vírusov
Vírusový radar
Poplašné správy
Napadnutý vírusom?
Diskusia o vírusoch

_AV Systémy__
AV programy
AV spoločnosti
AV testy
Trial verzie AV
Online verzie AV
Jednoúčelové AV
Diskusia o AV

_Virus Bulletin__
Virus Bulletin
Virus Bulletin
2004-2005

_O Vírusoch__
eKonferencie
Encyklopédie
Publikácie

_Redakcia__
Kontakt
Spolupráca

_Partneri__
LTC.sk

_Spriatelené sajty__
AVIR.sk
DrWeb32.sk
AEC.sk
Grisoft.cz
BitDefender.com
Info Consult.sk

 

 
 
2001-06-23 12:00:00 - Martin LEPIŠ - Editoriál
Čas na zmenu nastal práve teraz...

Vývoj a rozvoj vo svete IT je nezadržateľný a napreduje míľovými krokmi vpred. Udržať s ním krok dá nemalú námahu nielen zanieteným jednotlivcom/kolektívom, ale aj dobre prosperujúcim a etablovaným firmám a spoločnostiam na domácom i zahraničnom trhu. Nemožno tiež popierať, že spolu s rozvojom vedy a techniky sa nesie ruka v ruke i rozvoj spoločnosti. Potreby a záujmy spoločnosti, ako aj jednotlivcov sa postupom času a vplyvom rôznych okolností výrazne menia a neustále stúpajú aj ich nároky kladené na okolité prostredie. Tejto nesmierne dôležitej maličkosti vo vývoji našej spoločnosti - a tým aj používateľov Internetu - sme si samozrejme povšimli aj my a rozhodli sa nezostať čakať niekde v úzadí, ale naopak - prejsť postupne do ofenzívy.

Oddnes (t.j. 23.6.2001) sa staré web stránky antivírusového centra MLK CompSoft Anti-Virus Web Center stali minulosťou a namiesto nich sa na starej dobre známej adrese www.virusy.sk objavil nový slovenský informačný web server, nazvaný Vírusy.sk. Snahou tvorcov už počas procesu jeho návrhu a následne zavádzania do reálnej praxe bolo vytvoriť prehľadný, rýchly a dynamicky sa meniaci informačný systém zodpovedajúci potrebám a požiadavkám modernej informačnej spoločnosti, ktorá požaduje od okolitého sveta maximum informácií pri vynaložení minimálneho úsilia a finančných nákladov. Tak ako napovedá samotný názov, hlavným poslaním informačného servera Vírusy.sk je poskytovať širokej používateľskej verejnosti jednoduchý prístup k aktuálnym informáciám o počítačových vírusoch, ich tvorcoch, AV-firmách/spoločnostiach a ich produktoch, prinášať zaujímavé novinky, recenzie, výsledky porovnávacích testov, zoznamy najrozšírenejších a najnebezpečnejších vírusov šíriacich sa vo voľnej prírode, sprístupňovať FREE i TRIAL verzie najrôznejších AV-systémov, umožniť používateľom diskutovať na najhorúcejšie témy týkajúce sa vírusov i AV-systémov, ... . To všetko 24-hodín denne, na jednom mieste a úplne zadarmo pre každého používateľa Internetu!!!

Zároveň dúfame, že premenou pôvodného web sajtu na moderný informačný server, spolu s vylepšením ovládateľnosti, grafického a funkčného dizajnu si prídu na svoje i samotní používatelia, ktorí budú môcť rýchlo a efektívne získavať cenné informácie o nových vírusoch/vírusových hrozbách a vystríhať sa tak vzniku zbytočných problémov a strát dôležitých údajov. To, čo tu je dnes, je len začiatok... . Do budúcna je našim prvoradým cieľom rozvíjať naše aktivity, rozširovať formy spolupráce s inými informačnými servermi, firmami a samozrejme domácimi i zahraničnými AV-spoločnosťami. Odteraz záleží len na Vás - používateľoch Internetu - akou formou nám prejavíte svoju priazeň, podporu a budete nás čoraz viac motivovať k skvalitneniu procesu vzájomnej komunikácie... .

Realizačný tím servera
Vírusy.sk


„Na tomto mieste by som sa rád poďakoval za nesmiernu pomoc a podporu pri realizácii tohto informačného servera členom spoločností LTC a TS Computer, spol. s r.o.. Vďaka ich obetavej činnosti a záujmu o dobrú vec sa v krátkom čase podarilo pretvoriť jeden z mnohých snov o modernom slovenskom informačnom systéme venovanom všetkému čo súvisí s problematikou počítačových anti/vírusov na skutočnosť. Nesmierna vďaka a česť Vám všetkým ... .“

Martin LEPIŠ
(autor servera Vírusy.sk)


Súvisiace články:
2004-11-29 22:05:00  Čo bude ďalej s web serverom Vírusy.sk?! - Editoriál
2004-01-10 23:55:00  Informačný web server Vírusy.sk... - Editoriál
2004-01-01 00:00:00  Pour féliciter 2004 - Editoriál
2003-01-01 00:00:00  Pour féliciter 2003 - Editoriál
2001-12-31 12:00:00  Pour féliciter 2002 - Editoriál


Systémové hlásenie:
Pri generovaní stránky sa vyskytla nasledujúca chyba - nepodarilo sa nájsť požadovaný zdroj dát!

Na odstránení vzniknutého stavu sa intenzívne pracuje, skúste navštíviť naše web stránky o niečo neskôr.